Pomysły na niezwykłą sesję ślubną w Toruniu

sesja ślubna

Portfolia współczesnych fotografów są pełne pięknych kadrów ślubnych. Nasycone kolory, piękne scenerie to walory, na które obecnie stawia się duży akcent. A co w przypadku, gdy klient pragnie sesji jedynej w swoim rodzaju, nietuzinkowej i niezwykłej? Kreatywnych pomysłów jest sporo. Plener ślubny obecnie odbywa się w pięknej scenerii przyrody. Najczęściej późnym wieczorem, by promienie zachodzącego słońca padały z boku i dodawały wszystkiemu ciepła i uroku. Wszyscy spragnieni odmiany mogą postawić na inne koncepcje na pozowanie przed obiektywem.

Jak wykreować niezwykłą sesję ślubną?

toruńPierwszym pomysłem jest sesja z użyciem przebrań. Sesje cosplayowe to gratka dla wszystkich fanów komiksowych uniwersów. Przebieranie się za postacie ze znanych filmów i serialu, to uczta dla kinomaniaków. Sesja pod postacią romantycznego pikniku, daje fotografowi pole do popisu. Warto pamiętać o tym, by w takich przypadkach nie odbierać powagi takiemu pięknemu wydarzeniu, jakim bez wątpienia jest ślub. Wszystko z umiarem. W kwestii nietypowych pomysłów można także spotkać się z sesjami dla fanów sportów, w tym także takich ekstremalnych. Zrobienie sesji podczas skoku na bungee trzeba jednak zostawić specjalnym fotografom. Pomysłów na sesje, w których na pierwszym planie stawia się na pasje pary, jest więcej: zdjęcia robione na wrotkach czy na łyżwach, sesja dokumentująca robienie wspólnych tatuaży ślubnych.

sesja ślubnaBy pokusić się o nietuzinkowe zdjęcia, często jednak nie trzeba szukać pośród tak oryginalnych pomysłów. Wystarczy piękny plener, by nadać całości nietuzinkowego kształtu. Toruń i okolica Torunia wabią pięknymi plenerami. Dobry fotograf z tamtych stron zna miejsca, w których powstanie niezwykła sesja ślubna Toruń to nie tylko bulwary nadwiślańskie i piękna panorama gotyckiego miasta, ale dużo ciekawych miejsc. Baszta Gołębia, Zamek Dybów, Krzywa Wieża. W ramach jednej sesji można odwiedzić wiele takich miejsc. Można także pokusić się o mały rejs na drugą stronę Wisły statkiem Katarzynką i to w trakcie podróży wykonać kilka fotografii na wodzie. Blisko Starówki w porze letniej działa fontanna. Jej ciekawe oświetlenie może być idealnym tłem dla zdjęć Młodej Pary. Blisko Torunia można znaleźć także wiele ruin starych zamków, a także pałaców zachowanych w idealnym stanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zrealizować tam sesję dla króla i królowej, jeśli tylko ktoś ma takie marzenie.

Pomysłów na ciekawe sesje jest tak wiele, ponieważ nakręca je ludzka wyobraźnia. Ślub jest pięknym przeżyciem, a nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by nadać temu wydarzeniu luźniejszego charakteru. Ważne jednak, by całkiem nie odebrać powagi całej sytuacji.